Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 4 16g kako nov JAILBREAK

130 ЕУР

Се продава од: Jovan 10 фев. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 4
telefonot e kupen nov od Amerika pred 2 godini , napraven e jailbreak i moze od cydia da se spusta so saka.Vo telefonot e instalirana NAVIGACIJA za cela Evropa i e profi za patuvanje.
Leaflet
Кон почеток