Македонски | Shqip | English |

iPhone 4s

Се продава од: Jovica 06 јун. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 4s
Telefonot e vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток