Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUPUVAM Mobilni Telefoni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: D-mobile 20 мај 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

LG G5 super sostojba 280 ЕУР
iPhone 6 Top Cena 310 ЕУР
Angliski buldog kucenca 0 МКД
Huawei P9  230 ЕУР
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
OTKUPUVAM Mobilni Telefoni Telefoni
OD SLEDNIVE MODELI:
Iphone
Samsung
Alcatel
Sony
Lg
Samo Ogrinal Telefoni !!!
Isplata Vednas Realna
Cena
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
072309333
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone XS max 512 690 ЕУР
Iphone 6 64 giga 100 ЕУР
LG G3 ekstra sostojba 120 ЕУР
iPhone 7 plus 128giga NEVERLOCK 360 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации