Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apple iPhone 5 16 i 32g

260 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: МоНтЕ МоБиЛе 09 фев. 19:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе

МоНтЕ МоБиЛе

50 Огласи во продавницата

iPhone 6 gray & gold neverlock 519 ЕУР
Samsung Core 2 DUOS 120 ЕУР
NOVI Samsung Galaxy S8 675 ЕУР
NOVI Apple iPhone 7 128gb 690 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5
Apple iPhone 5 16 i 32g koristeni
МоНтЕ МоБиЛе
ПРОДАЖБА,ОТКУП,СЕРВИС ГАЛАНТЕРИЈА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
Посетете ја нашата продавница
БУЛ.М.Т ГОЛОГАНОВ БР.36 ЛОК3 Прикажи на мапата
+38972727247
https://www.facebook.com/montemobil
МоНтЕ МоБиЛе
075777077
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе

МоНтЕ МоБиЛе

50 Огласи во продавницата
POWER BANK 799 МКД
iPhone 4 350 ЕУР
SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI -
Ford Mondeo 2.0tdci Ghia 2 500 ЕУР
Кон почеток