Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5 64 giga ekstra cena

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 13 мар. 13:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 6 Plus Top Sostojba Neverlock 390 EUR
Huawei P20 Lite 120 EUR
Samsung Galaxy S8 plus 280 EUR
Iphone 7 170 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5
Iphone 5
Cena 120 evra
Boja Space Gray
64 giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame.
Lokacija: NOVO LISICE
Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S8 plus 700 EUR
Samsung Galaxy s8 plus 240 EUR
IPHONE 7 Plus 128 Giga Nov Nekoristen 980 EUR
iPhone 6 plus 16GB 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации