Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE 5 64GB KAKO NOV BLACK

280 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 19 јан. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

HUAWEI HONOR 4C KAKO NOV 6 000 МКД
SAMSUNG GALAXY NOTE 9 EU MODEL PLAVA BOJA 340 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 GOLD I BLACK NAJEVTINO 135 ЕУР
SAMSUNG S4 PINK MALKU KORISTEN 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5
TELEFONITE SE MALKU KORISTENI,NEVERLOCK,
CRNA BOJA,64GB.TELEFONOT E BEZ GREBNATINA,KOMPLET FULL PAKOVANJE
CENATA E FIKSNA
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
iPhone X KORISTEN NEVERLOCK NAJNISKA CENA 700 ЕУР
IPHONE 5S 16 I 64 GOLD NEVERLOCK MALKU KORISTENI 330 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE BELA BOJA 190 ЕУР
IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE 185 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации