Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE

185 ЕУР

315 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 11 фев. 08:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата

SAMSUNG  GALAXY J3 2017  KORISTEN BLACK 7 000 MKD
HUAWEI P30 PRO KAKO NOV EU MODEL 370 EUR
IPHONE X 64GB NEVERLOCK BEL 299 EUR
iPhone 12 MINI 64gb neverlock 530 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5c
TEL E KAKO NOV,BEZ GREBNATINA,PLAVA BOJA,16GB RABOTI SO X-SIM NA VIP I ONE
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата
SAMSUNG SAAT S3 FRONTIER 7 DEN KORISTEN 140 EUR
IPHONE XS NO FACE ID 300 EUR
VERTU CONSTELATION MALKU KORISTEN 350 EUR
IPHONE XS MAX 64gd GOLD 400 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации