Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s

195 ЕУР

390 ЕУР

Се продава од: Erol 24 јул. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
IPHONE 5s mnogu socuvan so polnac orginal slusalki i kutija.
Samsung galaxy S6 edge, Donesen e od Svajcarija sea bukvalno kako nov. ima seuste (full kasko od svajcarija.) i ako se skrsi ekran vleguva vo garancija. 350 euro
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации