Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s 16gb neverlock,

7 000 МКД

Се продава од: Tatjana Ristova 19 јун. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
se prodava iphone 5s 16gb neverlock,so nego sleduva polnac i slusalki 7000 denari,
Tatjana Ristova
077 790 508
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации