Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5S Gold Gratis oprema

260 ЕУР

Се продава од: Daniel 04 фев. 00:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Се продава Iphone 5S Gold 16 gb со + додатна опрема која што ви ја давам гратис.
ИСКЛУЧИВО ЗА КЕШ ПАРИ, НЕ СЕ ЈАВУВАЈТЕ ЗА ЗАМЕНА. ФАЛА ОДНАПРЕД !
1. ГРАТИС Power bank - slim или дополнителна батерија која е како заштитна маска и ја полни батеријата на телефонот во рок од 15 минути.
2. ГРАТИС алуминиумски оквир или бампер и плус силиконска футрола
Телефонот е купен во "Дубаи Apple store" пред година дена.

ТЕЛ: 078 334438
Leaflet
Кон почеток