Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shes Iphone 5s

130 ЕУР

Се продава од: Lirind 03 окт. 05:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Shes Iphone 5s
Lirind
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации