Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s

3 500 МКД

8 000 МКД

Се продава од: Ile 24 апр. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
telefonot se prodava za delovi samo nemu raboti maticnata ploca drugo se raboti .kamera predna 600den.kamera zadna 700.den.touch displey 1300den.,baterija 700den.kmplet 3500+ maska.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации