Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s

200 ЕУР

Се продава од: Виктор Петрески 27 авг. 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Memorija: 64gb
Koristen edna godina
Dobro socuvan
Виктор Петрески
071 256 655
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации