Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 5s 16 gb

5 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 авг. 13:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Iphone 8 500 ЕУР
Nokia Lumia 535 60 ЕУР
Samsung Galaxy J3 2016 120 ЕУР
Samsung Galaxy S6 Kako Nov 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Iphone 5s 16 giga
Цена: 5000 denari
Боја: Space gray
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy s5 kako nov 50 ЕУР
Huawei P smart 150 ЕУР
iPhone 6 Plus 400 ЕУР
Samsung Galaxy J3 2016 120 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации