Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s 32Giga Kako Nov

240 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 02 дек. 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 7 JET BLACK 128GB Neverlock 460 ЕУР
iPhone 5s 180 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 top sostojba 200 ЕУР
LG G6 120 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Iphone 5S
Boja /Crna
32Giga
TELEFONOT E KAKO NOV
TOJ STO E SLIKATA ISTIOT SE PRODAVA
MNOGU MALCE KORISTEN
Kutija polnjac
Neverlock-Otklucen na site Sim Karticki
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J6 2018 140 ЕУР
Iphone 6 64 giga 100 ЕУР
Iphone 7 170 ЕУР
Samsung Galaxy A3 2017 NOV 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации