Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s Neverlock

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 04 септ. 11:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J7 2017 140 EUR
Samsung J5 2016 Nov Nekoristen 180 EUR
iPhone 6 plus 16GB 250 EUR
Samsung Galaxy S7 320 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
☆Iphone 5s 16 giga NEVERLOCK (fingerprintot ne mu raboti)☆ Цена 120 evra ☆Топ Состојба ☆Писмена Гаранција ☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје (трошковите се ваши) ●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон. ♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица ) Поздрав ♡ ☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy Note 4 120 EUR
Samsung Galaxy S7 Silver 340 EUR
Huawei P9  230 EUR
Iphone 6 64 giga 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации