Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s Silver 10godina koristen

Се продава од: Deni 28 јан. 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 5s
Продавам 1 г. користен iPhone 5s (Silver)


Нема посетени огласи
Кон почеток