Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s top sostojba

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 25 септ. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 5s 16 Giga Neverlock  100 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 140 ЕУР
Iphone x 460 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Iphone 5s Цена 8.500 Денари
Модел: Iphone 5s Apple
Боја: Бела/Силвер
Меморија: 16 Гига
Сим Картички: Сите Оператори/Отклучен
Нов/Користен : Користен
Надворешна Состојба 08/10
Исправност на Телефонот 10/10
Гаранција: 1 Месец
Со Телефонот Следува: Полнач
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S6 Edge 300 ЕУР
Iphone 7 240 ЕУР
Samsung Galaxy S8 plus 280 ЕУР
Samsung Galaxy S6 edge kako nov 330 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации