Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s

180 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 дек. 09:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy А 40 8 000 EUR
Samsung Galaxy S5 6 000 MKD
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
iPhone 6 Plus 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Iphone 5S
Boja /Crna
16 Giga
CENA 180 EVRA
TELEFONOT E vo dobra sostojba
TOJ STO E SLIKATA ISTIOT SE PRODAVA
MNOGU MALCE KORISTEN
polnjac
Neverlock-Otklucen na site Sim Karticki
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
 Samsung Galaxy S8 plus NOV 350 EUR
Samsung Galaxy S8 330 EUR
iPhone 6s Neverlock 190 EUR
Samsung Galaxy S8 plus 280 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации