Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE 5S 16 I 64 GOLD NEVERLOCK MALKU KORISTENI

330 ЕУР

450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 08 мар. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

IPHONE 6 PLUS 64GB 1DEN KORISTEN NEVERLOCK 500 ЕУР
SONY XPERIA M2 AQUA MALKU KORISTEN 5 500 МКД
SAMSUNG GALAXY S8 KORISTEN EVROPSKI MODEL 200 ЕУР
NAJNISKA CENA ZA SAMSUNG GALAXY NOTE 4 15 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
TEL SE MALKU KORISTENI.GOLD NEVERLOCK.
BEZ ZAMENI
16GB-330€
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
HTC ONE M10  KAKO NOV BLACK 330 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A40 KAKO NOV NAMALENA CENA 145 ЕУР
HUAWEI P10 MALKU KORISTEN 140 ЕУР
HUAWEI P40 LITE E NOVI 2 GODINI GARANCIJA 165 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации