Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s 16 GB

6 500 МКД

Се продава од: Mario 16 фев. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Se prodava iphone 5s.. gratis maska
Cena: 6500 denari
Tel: 077545055
Mario
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации