Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone 5s te ardhur nga austria

4 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TONI HOUSE 14 септ. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TONI HOUSE

TONI HOUSE

45 Огласи во продавницата

BANESAT 650 EUR
Banese prej 103m2 kati 5 me lift 65 999 EUR
Vend për shtëpi me sipërfaqe 580m2 170 EUR
Shitet shtëpi në rrugën 146 mbi arabatin 59 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5s
Shiten 14 iphone 5s te ardhur nga austria,mundet edhe nga 1 telefon...
Tel:071947075
TONI HOUSE
071947075
TONI HOUSE

TONI HOUSE

45 Огласи во продавницата
Banesa 67m2 ne Tetove kati 1 afer Fakultetit 42 500 EUR
Banes 65m2 kati 5 me lift 33 999 EUR
Banes 80m2 me 4m2 podrum kati 5 me lift 51 000 EUR
Banes 78m2 kati 2 me lift 49 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации