Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE 6+ 126GB NEVERLOCK SILVER

750 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 13 јул. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата

HUAWEI P20 KAKO NOV 180 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2017 1MESEC KORISTEN 185 ЕУР
SAMSUNG S3mini,LG,NOKIA 1 200 МКД
KAKO NOV IPHONE 5C 16GB NEVERLOCK MALKU KORISTEN 90 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6 Plus
EVROPSKI SO EVROPSKA GARANCIJA,ZAPECATENA KUTIJA VO CELOFAN,NEVERLOCK 128GB

750€
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата
HTC ONE V MALKU KORISTEN BLACK 3 000 МКД
iPhone 11 Pro Max 64gb koristen kako nov 620 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 KORISTEN WHITE 300 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A80 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации