Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Plus

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 09 фев. 06:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 edge 460 EUR
Samsung Galaxy J5 5 000 MKD
Samsung A5 2017 130 EUR
Huawei P20 220 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6 Plus
Iphone 6 Plus
Cena 400 evra
Boja Gold
64 Giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
HTC Desire 310 3 000 MKD
Samsung Galaxy J6 2018 140 EUR
Samsung Galaxy Note 3 180 EUR
iPhone 6 Plus 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации