Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Plus

300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 26 апр. 13:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Komplet socuvani gumi 225x45 R17 250 EUR
Iphone 7 plus kako nov 280 EUR
Samsung Galaxy j5 2017 160 EUR
iPhone 6 super sostojba 330 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6 Plus
Iphone 6 Plus
(seznorot za svetlo gasnjeje ne raboti)
Boja Spase Gray 16 Giga
Neverlock Otklucen na site Operatori
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Lokacija: NOVO LISICE Nasproti T-Mobile
(Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone 7 220 EUR
Samsung Galaxy S7 320 EUR
Iphone 5s 16 gb 5 000 MKD
Samsung Galaxy A5 2015 top sostojba 150 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации