Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE 6 PLUS 64GB 1DEN KORISTEN NEVERLOCK

500 ЕУР

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 25 фев. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата

IPHONE 5S 16 GB GOLD  TMOBILE KORISTEN 1 MESEC 220 EUR
IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE 185 EUR
BLACKBERRY Z30 KAKO NOVI 150 EUR
IPHONE SE 64GB NEVERLOCK NOVI 485 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6 Plus
KAKO NOV TELEFONOT E 1DEN KORISTEN,SPACE GRAY NEVERLOCK 64GB
INTERNACIONALNA APPLE GARANCIJA
NERASPECATENI AKSESOARI
Leaflet
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата
Samsung Note 20 Ultra koristen 630 EUR
iPAD MINI KORISTEN 120 EUR
IPHONE 8 PLUS 64GB  KORISTEN BLACK  SILVER 360 EUR
Samsung Galaxy S20 Ultra 560 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации