Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apple iPhone 6 64GB

290 ЕУР

Се продава од: Mahir Jusufoski 25 авг. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Prodavam iPhone 6 6gb model, davam i 4 maski gratis. Telefonot nema nikakov problem osven dve grebnatinki od stranite, i ima nova baterija original so garancija.
Za drugi gradovi prakjam po kargo ili so dogovor nekako.
Prifakjam i zamena za Galaxy S6 ili S7 (edge) so moja doplata.
Mahir Jusufoski
072264101


WhatsApp:
072264101
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации