Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Neverlock 16gb bel kako nov

460 ЕУР

Се продава од: Edis 26 окт. 02:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
iPhone 6 bel 16 gb Neverlock - raboti na site mrezi
6 meseci koristen ... Telefonot e kako nov kako sto moze da se vidi na slikite

Isprakam po kargo so moznost da se vidi pred da se plati

Slikite se od telefonot
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации