Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 64gb NEVERLOCK

430 ЕУР

Се продава од: Ilir Cami 13 септ. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Се продава iPhone 6, купено во САД(USA), одлично сочуван, како нов во перфектна функсионална состојба. Особина 64gb
меморија.
Ilir Cami
070-409/862
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации