Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

4 500 МКД

5 500 МКД

Се продава од: Sladjan 23 фев. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Se prodava iPhone 6 mnogu socuvan 4500 može i mal popust pracam i preko kargo .
Sladjan
077500956
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации