Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 64GB 3 meseci koristen

420 ЕУР

Се продава од: Milan Mitkovski 08 јун. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Телефонот е без никакви оштетувања. Користен со заштитно стакло и силиконска фолија.

Milan Mitkovski
070600885
Leaflet
Кон почеток