Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

0 МКД

Се продава од: Jasmina 05 септ. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Iphone 6 raboti na site karticki vo odlicna sostojba..cena po dogovor
Jasmina
070422703
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации