Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apple IPhone 6

350 ЕУР

Се продава од: Alex 29 ноем. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Apple iPhone 6 (64 gb). Висина: 138,1 мм; Ширина: 67,0 мм; дебелина: 6,9 мм. Тежина: 129 гр. Процесор: Dual-Core Apple A8. Екран: 4.7 "Retina HD. Камера: iSight 8,0 MP; FaceTime HD 1.2 MP. Bluetooth: 4.0
Leaflet
Кон почеток