Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Gold Kako Nov

300 ЕУР

340 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 03 фев. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Huawei p20 lite 190 EUR
Huawei P8 Lite 4 500 MKD
IPHONE 7 Plus 128 Giga Nov Nekoristen 980 EUR
Huawei P8 Lite extra sostojba 120 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
iPhone 6 16 Giga
Boja Gold
16 Giga Kako Nov bez Tocka
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Sproti Glavnata posta (na avtobuskata)
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A5 2016 210 EUR
 Suzuki Ann 700 EUR
Samsung Galaxy J6 2018 140 EUR
Samsung Galaxy S7 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации