Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Neverlock Kako Nov

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 27 дек. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S8 plus 290 ЕУР
Samsung Galaxy Note 8 300 ЕУР
Samsung Galaxy S7 Edge 400 ЕУР
Iphone Xs 480 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
iPhone 6
Boja Gold
16 Giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6 NEVERLOCK top sostojba 270 ЕУР
Samsung Galaxy A50 kako nov 180 ЕУР
Alcatel C5 D mobile 3 000 МКД
Samsung Galaxy J5 2017 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации