Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 6 super sostojba

280 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 17 фев. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
Samsung Galaxy J3 2017 PRO 140 EUR
Samsung Galaxy S8 370 EUR
Samsung Galaxy S6 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Iphone 6 cena 280 Evra
(Ne mu raboti fingerprintot)
Boja silver 16 Giga Neverlock Otklucen na site Operatori
Slikite se od Telefonot Prakame i po Gradovite nadvor od Skopje (kargoto e na vas trosok) Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo. Lokacija: NOVO LISICE Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska) ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4 Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
iPhone 6s Neverlock Top Sostojba 400 EUR
iPhone 6s 64 Giga Nov Nekoristen Vo Folija 450 EUR
Samsung Galaxy Note 4 100 EUR
Samsung Galaxy S7 320 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации