Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 16 фев. 14:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J5 2017 4 000 MKD
Samsung Galaxy S4 4 000 MKD
iPhone 7 Neverlock 260 EUR
iPhone 6s NEVERLOCK 64 Giga 350 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Iphone 6
Cena 330 evra
Boja Spase Gray
16 Giga Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J3 2016 4 000 MKD
Sony Xperia T3 110 EUR
LG L Bello D mobile 5 500 MKD
iPhone 5S 64GB 105 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации