Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s

Оглас од претпријатие. Се продава од: D-mobile 09 јул. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој производ за 1.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

180 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6
Iphone 6s 64 Giga
Цена: 180 evra
Боја: Gold
ne mu raboti scenerot za prst.
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
Нема посетени огласи
Кон почеток