Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 ekstra

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Cell Phone Repair 24 дек. 15:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Cell Phone Repair

Cell Phone Repair

9 Огласи во продавницата

Servis za iPhone 0 MKD
iPhone 5 ekrani 2 500 MKD
iPhone 6 64gb 370 EUR
iPhone ekrani 2 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Ajfonot e vo solidna sostojba raboti na site operatori. bela boja.
Cell Phone Repair
SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI NUDIME: 1. Brzo, Efikasno i Kvalitetno!!! 2. Reshenie za site softverski i hardverski defekti!!!! 3. Dekodiranje!!! Garancija: Originalni delovi, garancija na istite i telefonot go dobivate najdocna za dva dena. Lokacija: centar mob: 075782686
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
075782686
Cell Phone Repair
075782686
Leaflet
Cell Phone Repair

Cell Phone Repair

9 Огласи во продавницата
Samsung delovi servis 0 MKD
iPhone 6 64gb 370 EUR
Servis na touch screen & lcd 0 EUR
iPhone ekrani 2 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации