Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 16 gb i Samsung Galaxy A5

439 ЕУР

Се продава од: xxx 28 ноем. 17:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Prodavam iPhone 6 16gb.Telefonot e neverlock.Prodavam i Samsung Galaxy A5 nov kupen od one-vip na 18.11.2015.Cena za Samsungot 250 evra,a iphonot 439 evra.
Leaflet
Кон почеток