Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 space grey 16gb

420 ЕУР

Се продава од: Daniel 06 мај 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Одлично сочуван ајфон 6 купен од т-мобиле една година стар, нема никакви оштетувања по него, цело време користен со заштитно стакло и маска, фул паковање, околу цената има место за договор.
- Замена за samsung s6 edge / + , s7 edge.
Кон почеток