Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s 6 6s 7 7plus

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: UniTel 09 јан. 11:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
UNITELmobilestore : 072 745 745
#iPhone7plus 32Gb •
#iPhone7 32Gb •
#iPhone6s 16Gb, 32Gb , 64Gb •
#iPhone6 16Gb, 64Gb •
#iPhone5s 16Gb •
• GRATIS : Xham mbrojtes dhe fotroll..
• GRATIS : Staklena folia i fotrolla..
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 499 EUR
iPhone 6 265 EUR
iPhone 7 365 EUR
Android Smart Watch 1 800 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации