Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

235 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UniTel 15 фев. 14:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
QMIME TЁ REJA / НОВИ ЦЕНИ
iPhone 6 ! 235euro/14430den..
si te ri pa asnje vi..
kako novi so fabricni foli..
GRATIS : Xham mbrojtes dhe fotroll..
GRATIS : Staklena folia i fotrolla..
#UNITELmobilestore : 072 745 745
--GJENDEMI NE RRUGEN E ILINDENIT PERBALL OTO NETKO-s..
--SE NAOGAME VO ILINDENSKA KARSIA OTO NETKO..
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата
iPhone 7 0 MKD
iPhone 6s 0 MKD
iPhone 6 275 EUR
iPhone 6 265 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации