Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

60 ЕУР

Се продава од: Ацо 29 ноем. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Се проава iPhone 6, одличен, само денес викенд цена 60 евра
Leaflet
Кон почеток