Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 crno siv 16 gb neverlock

25 000 МКД

Се продава од: Ivan 15 дек. 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
Se prodava iphone 6 crno siv, ORIGINAL, 16 gb, neverlock + Polnac + zastitno staklo za ekran + silikonska zastitna obvivka, se funkcionira super. Kupen od Svajcarija.

Javete se na : 071362548 ili 078295104 , Ivan, Vinica
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации