Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6

8 000 МКД

Се продава од: Antonio 21 окт. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6
=Apple iPhone 6(Replika)-Neverlock rabotat na site mrezi
=Wi-Fi, 3G Internet,GPS,Nano SIM CARD
=mozite da rabotite i spustate besplatno se sto sakate:
=Aplikacii-igri-SKype,facebook-youtube i drugo.
=4.7 inches Display,so neverojaten kolor.
=Dual-core 1.4 GHz procesor
=8MP Zanda,1.3 Predna kamera
=Cena:8000 den
-Dostava niz cela Makedonija(preku kargo za 1 den)
Antonio
076697064
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации