Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6S Plus 16GB Neverlock + external battery

580 ЕУР

Се продава од: Vegim 08 септ. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6s Plus
Se prodava iPhone 6s Plus 16GB (rose gold) kako nov, neverlock, so 5 meseci garancija bez niedna grebatinka, zaedno so eksterna baterija Mophine.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации