Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s Rose Gold 128GB Unlocked

320 ЕУР

Се продава од: Anastasija Bogdan 04 септ. 03:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6s
New iPhone 6s Rose Gold 128GB Unlocked
Anastasija Bogdan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации