Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s NEVERLOCK 64 Giga

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 авг. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

LG G3 ekstra sostojba 120 EUR
Samsung Galaxy S6 Kako Nov 300 EUR
Samsung Galaxy S7 Kako nov 400 EUR
Samsung Galaxy J5 5 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6s
☆Iphone 6s 64 giga NEVERLOCK ☆ Цена 350 evra ☆Топ Состојба ☆Писмена Гаранција ☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје (трошковите се ваши) ●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон. ♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица ) Поздрав ♡ ☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6 Plus 64GB Neverlock 350 EUR
Samsung Galaxy A10 nov neotpakuvan 120 EUR
Samsung Galaxy S6 edge 165 EUR
KUPUVAM Samsung Galaxy A3 A5 S4 S5 S6 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации