Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s NEVERLOCK

330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 23 авг. 13:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Sony Xperia M2 Aqva 4 500 MKD
Samsung Galaxy J5 2015 140 EUR
Samsung Galaxy J3 (6) Nov Nekoristen 24m Gar 150 EUR
iPhone 5s 16 Giga Neverlock  100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6s
☆Iphone 6s 16 giga NEVERLOCK ☆ Цена 330 evra ☆Топ Состојба ☆Писмена Гаранција ☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје (трошковите се ваши) ●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон. ♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица ) Поздрав ♡ ☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone X 670 EUR
Samsung Galaxy S9 450 EUR
SERVIS DEKODIRANJE I PROMENA NA EKRANI 0 MKD
Samsung Galaxy J7 2017 140 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации